Nallıhan AKP’nin Belediye Başkanlığına adayları

13 Mart 2013, Çarşamba, 9:03 | Siyaset | 7 yorum
omer-bayrak-cayirhan-belediyesi

Nallıhan Belediyesi Başkanlığına AKP ‘den aday,adayları arasında iki isim varki birbirleri ile adeta  Başkan adayı olmak için mücadele edecekler.

 

Çayırhan Belediye Başkanı Ömer Bayrak ve Nallıhan AKP İlçe Başkanı Mehmet Mete Belediye Başkanlığına aday olduklarını kendileri açıkca söylemeselerde,yakın çevreleri kesinlikle her iki isiminde aday olma hesapları olduğunu söylüyor..

 

Bir yanda Nallıhanlı bir İlçe Başkanı ,diğer yanda Samsunlu bir Belediye Başkanlığı yapmış isim her ikisininde kendisine göre ağır bastıkları yönleri var ama merak edilen aday,adaylığında hangisi ağır basıp AKPnin Belediye Başkan adayı olacak..

YORUM YAZ


16 Ağustos 2013 Cuma, 23:11
mustafa koç

Ömer bey Çayırhan için çok başarılı hizmetlerde bulundu ve bulunuyorda grdüğüm kadarı ile Nallıhan ilçemiz için hayırlı olur düşüncesindeyim.

17 Ağustos 2013 Cumartesi, 00:30
Servet Ganal

Ömer Bey Çayırhan’da çok başarılı hizmetlerde bulundu. Nallıhan için bu bir fırsat Nallıhanlı yetkililerin bu fırsatı değerlendireceğine inanıyorum. Ömer Bey’e başarılar diliyorum.

12 Eylül 2013 Perşembe, 17:15
Erol ARSLAN

Başlarındaki adam memleketi satmayı,milleti bölmeyi, esnaf ve çiftçiyi yok etmeyi,BOB a eş başkanlık etmeyi ,2 torba kömür ve makarna ile oy toplamayı SİYASET zannettikçe ( ha hasan kel- ha kel hasan ) ne farkeder…? AKP adayları için verilecek oylar ihanet politikasını onaylamaktan başka ne işe yayar…?

16 Ekim 2013 Çarşamba, 14:03
alaettin altıntaş

Nallıhan 12000 merkez nüfus olmak üzere 30000 civarında toplam nüfusa
sahip. 30000 kişiden belediye başkanlığı yapacak kimse kalmamışta mı yabancı arıyoruz. bence Nallıhanlılar buna izin vermiyecektir.

16 Ekim 2013 Çarşamba, 14:06
alaettin altıntaş

AKP ADAYINI İYİ SEÇ

19 Kasım 2013 Salı, 11:51
Bekir Coşkun

Ömer bey ve Mehmet Mete’de ikside elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştılar.Ömer bey’e lafımız yok Nallıhanlı olarak, fakat Mehmet Mete yi yine aday yaparlarsa yazık olur. Nallıhanın çehresini değiştirecek öyle aday adayları varki, hele bastığı yeri titreten adamlar var bu memlekette. Onlar varken aynı aynı adayları göstermenin AKP ye faydası yok. 2 dönemdir neden alamıyoruz diye düşünmüyorlar sanırım, eğer yine aynı aday çıkarsa AKP bu sefer 3.lüğe düşer görün..Benim desteğim ise Ahmet Tunar ya da Ömer Bayrak..Saygılarımla..

1 Aralık 2013 Pazar, 19:21
alaetti altıtaş

akp 2004 ve 2oo9 seçimlerini nallıhanda kaybetti. bunların analizini yaparak adayını belirlesin.
Nallıhan yabancı aday istemiyor.